بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 تیر‌ماه سال 1390

سونی اریکسون از دو تلفن در رده محصولات متنوع خود پرده برداری کرد. 

 

گوشیMix Walkman™ سونی اریکسون بهترین سرگرمی موسیقی شامل زپین (Zappin™) – روش مفرح جدیدی برای جستجوی آهنگ‌ها، را ارائه می‌نماید.

گوشی Txt Pro سونی اریکسون برای پیام رسانی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی طراحی شده است و از برنامه کاربردی دوستان پشتیبانی می‌کند.

به گزارش ایتنا، سونی اریکسون  از گوشی سونی اریکسون میکس واکمن (Mix Walkman™) که بهترین سرگرمی موسیقی در نوع خود را ارائه می‌نماید و گوشی سونی اریکسون تکست پرو (txt pro) که با بهره گیری از صفحه کلید کشویی QWERTY کامل و برنامه کاربردی دوستان، کارایی‌های یکپارچه شبکه‌های اجتماعی را ارائه می‌نماید، پرده برداری کرد.
هر دو گوشی عملکرد تمام لمسی را با عملکرد گوشه‌های رابط کاربری، شبیه به آنچه که در سری Xperia™ mini در دسترس قرار گرفته است، در هم ادغام کرده‌اند. این تلفن‌ها با ویژگی‌هایی مانند دوربین با قابلیت فیلم برداری و ارتباط با شبکه‌های محلی بی‌سیم اینترنتی (WiFi™) برای مرور صفحات اینترتی یا چت کردن، تجهیز شده‌اند.
رو دیگر اودنباخ مدیرکل سونی اریکسون خاورمیانه گفت: «سونی اریکسون نیازهای متنوع کاربران را می‌فهمد و همواره با فرآیندی خلاقانه به ارائه بهترین ارمغان برای مصرف کنندگان خود مشغول است. ما مطمئن هستیم که این دستگاه‌های جدید با قابلیت‌های موسیقی و شبکه‌های اجتماعی، مصرف کنندگانی را که از داشتن تلفن‌هایی با آخرین ویژگی‌های سرگرمی لذت می‌برند، به خود جذب خواهند کرد.»
سونی اریکسون میکس واکمن (Mix Walkman™) روشی جدید و مفرح برای گوش دادن به موسیقی را ارائه می‌نماید. این گوشی با کلید زپین (Zappin™) که امکان جستجوی آهنگ دلخواه شما را فراهم می‌آورد، عرضه می‌شود. تنها با فشردن کلید زپین (Zappin™) می‌توان تم موسیقی آهنگ بعدی را پخش کرد و از این طریق کاربر امکان انتخاب موسیقی مورد علاقه خود را می‌یابد. همچنین عملکرد کارائوکه (karaoke) امکان کاهش فوری صدای خواننده را بر روی آهنگ فراهم آورده و از این طریق به شما اجازه می‌دهد تا با آوای مورد علاقه خود با آهنگ هم‌خوانی کنید.
ظاهر و حس تلفن با وجود نوارهای رنگی قابل تعویض که با گوشی عرضه می‌شوند، قابل شخصی سازی است.
سونی اریکسون تکست پرو (txt pro) یک صفحه نمایش لمسی سه اینچی را با یک دوربین ۲/۳ مگاپیکسلی و صفحه کلید کشویی تمام QWERTY ترکیب می‌نماید. این گوشی برنامه کاربردی دوستان را که امکان اضافه کردن و مشاهده اجمالی آخرین به‌روزرسانی‌های پنج نفر از بهترین دوستان در شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر را برای کاربران فراهم می‌آورد، در خود جای داده است.
سونی اریکسون میکس واکمن (Mix Walkman™) و سونی اریکسون تکست پرو (txt pro) از سه ماهه سوم به صورت جهانی در دسترس خواهند بود.
طبقه بندی:
ارسال توسط سعید
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin
(function (i, s, o, g, r, a, m) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function () { (i[r].q = i[r].q || []).push(arguments) }, i[r].l = 1 * new Date(); a = s.createElement(o), m = s.getElementsByTagName(o)[0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga'); ga('create', 'UA-40870092-3', 'auto'); ga('send', 'pageview');