بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 1 تیر‌ماه سال 1390

با گذشت 3 ماه از عرضه نسخه4، نسخه 5 فایرفاکس نهایی شد. 

 

نسخه نهایی 5 فایرفاکس توسط موزیلا ارائه دهنده آن آماده دانلود گردیده است.


به گزارش ایتنا، در حالی که فقط 3 ماه از ارائه نسخه 4 فایرفاکس می‌گذرد، امروز نسخه نهایی 5 این مرورگر محبوب اینترنتی برای دانلود کاربران بر روی وب‌سایت موزیلا قرار گرفت.


علاقه‌مندان به این مرورگر معروف و محبوب می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://www.mozilla.com/en-US/firefox/new/ نسخه 5 نهایی شده این مرورگر را با انتخاب زبان دلخواه و سیستم عامل خود دانلود نمایند.


به گزارش ایتنا، گفته می‌شود این نسخه از لحاظ امنیتی از نسخه 4 بهتر بوده و سعی در رفع نواقص گزارش شده توسط کاربران این نرم‌افزار گردیده است.


نرم افزار مرورگر اینترنتی شرکت موزیلا یا همان فایرفاکس دارای بیشترین دانلودها در نسخه‌های 3 و 4 خود می‌باشد.


این مرورگر پر ابزارترین مرورگر اینترنتی است که از همین رو دارای بیشترین توجه از سمت کاربران حرفه‌ای در سرتاسر دنیا می‌باشد.


ایتنا نیز به کاربران خود استفاده از این مرورگر پر ابزار و محبوب را توصیه می‌کند.
طبقه بندی:
ارسال توسط سعید
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin
(function (i, s, o, g, r, a, m) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function () { (i[r].q = i[r].q || []).push(arguments) }, i[r].l = 1 * new Date(); a = s.createElement(o), m = s.getElementsByTagName(o)[0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga'); ga('create', 'UA-40870092-3', 'auto'); ga('send', 'pageview');