X
تبلیغات
زولا

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 مهر‌ماه سال 1389

کنسول بازی کینکت مایکروسافت که پیش‌بینی می‌شود با تکیه بر دوربین تشخیص حرکت و بدون نیاز به کنترلر و دسته بازی، انقلابی در دنیای بازی‌های ویدیویی ایجاد کند؛ یک ماه مانده به عرضه عمومی نایاب شد.

 بسیاری از فروشندگان از هم‌اکنون تمام  سیستم های بازی کینکت شرکت مایکروسافت را که به هیچ کنترلر دستی نیاز ندارد، به طور کامل پیش‌فروش کرده‌اند و نگرانی‌ها در مورد کمبود این وسیله در کریسمس به اوج خود رسیده است. 

به گزارش تلگراف، چندین فروشگاه از هم‌اکنون تمام دستگاه‌های خود را پیش‌فروش کرده‌اند. فروش رسمی کینکت قرار است به طور رسمی از 10 نوامبر آغاز شود.

کینکت که در ابتدا پروژه ناتال نام داشت، نیاز به دسته بازی را از بین می‌برد و با استفاده از دوربینی که به کنسول‌های بازی ایکس باکس متصل می‌شود، حرکت‌های بازیکنان را تشخیص داده و آن‌ها را به صورت حرکاتی روی صفحه نمایش ترجمه می‌کند. اما با استقبال چشم‌گیر مردم از این دستگاه جانبی، پیش‌بینی می‌شود کینکت به سرعت نایاب شود.

در یادداشت سردبیر سایت play.com ذکر شده که موجودی این وسیله بسیار محدود است و بنابراین ما نمی‌توانیم فروش این وسیله را به شما ضمانت کنیم. در حال حاضر نیز به هر شخص فقط یک دستگاه تعلق خواهد گرفت.

در ابتدا تصور می‌شد قیمت بسیار بالای این وسیله جانبی (نزدیک به 130 پوند یا 210 دلار) باعث شود برخی از مشتریان از خرید آن صرف‌نظر کنند؛ به خصوص که برخی از آن‌ها قبلا روی خرید سیستم‌های بازی مانند Nintendo Wii یا PlayStation Move شرکت سونی سرمایه‌گذاری کرده‌اند. اما مایکروسافت اعلام کرده که تقاضا برای کینکت بسیار بالاست و این شرکت تمام تلاش خود را می‌کند تا اطمینان حاصل کند در ایام کریسمس با مشکل کمبود و نایابی این دستگاه رو به رو نمی‌شود.
طبقه بندی:
ارسال توسط سعید
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
blogskin
(function (i, s, o, g, r, a, m) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function () { (i[r].q = i[r].q || []).push(arguments) }, i[r].l = 1 * new Date(); a = s.createElement(o), m = s.getElementsByTagName(o)[0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga'); ga('create', 'UA-40870092-3', 'auto'); ga('send', 'pageview');